فروشگاه ورچین

اخبار سایت: امکانات جدید

نوشته علیرضا الیادرانی

۱ | ۳ | ۹۱

‍‍newsed-4
۱. برای سفارشتان توضیح بنویسیدگاهی پیش می آید که مشتریان بعد از ثبت سفارش، توضیحاتی را در مورد نحوه تحویل برای ما ایمیل می‌کنند یا در مورد وضعیت سفارششان سؤالی دارند و با تلفن با ما ارتباط برقرار می‌کنند. البته همه‌ی این راه ها هنوز میسرند ولی برای راحتی بیشتر مشتریان، امکان اضافه کردن توضیح در هنگام ثبت سفارش و بعد از ثبت سفارش به ورچین اضافه شد.
همچنین در قسمت سفارشات حسابتان میتوانید این توضیحات را نیز ببینید و یا توضیح جدیدی اضافه کنید.

 

۲. از موجودی مجدد خبردار شوید.
حتما به محصولاتی برخورده اید که علی رغم علاقه تان به خرید، موجود نبوده اند. این محصولات به طور عمومی شامل محصولات قدیمی یا پرفروش ما هستند. برخی از آنها در آینده مجددا اضافه خواهند شد اما زمان دقیقی برای آن در سایت مشخص نشده است.
حالا می‌توانید از موجودی مجدد آنها با خبر شوید. به صفحه محصول مورد نظرتان رفته و روی دکمه “خبر موجودی مجدد” کلیک کنید. ما به محض امکان خرید، با ایمیل به شما خبر میدهیم.

 

۳. راهنمای تصویری نحوه خرید.
البته در صفحه سفارشات توضیحات کلی راجع به نحوه خرید داده شده بود. اما ما در راهنمای خرید در ورچین سعی کردیم با جزئیات به این قضیه بپردازیم. اگر در خرید مشکلی داشتید یک نگاهی به این صفحه بیندازید.

 

۴. راهنمای خرید آنلاین
شاید تا بحال متوجه آن شده باشید، ولی خب دوباره گفتن اش ضرر ندارد. گوشه پایین سمت راست سایت کادری وجود دارد که میتوانید روی آن کلیک کنید و سؤالتان را از ما بپرسید. در ساعات اداری ما آنلاین و  آماده جوابگویی به شما هستیم. اما در ساعات غیر اداری سؤال شما به ما ایمیل شده و در اسرع وقت به آن جواب میدهیم. با این امکان سعی داریم هر چه بیشتر به شما، در انتخاب و خرید کمک کنیم.

علیرضا الیادرانی

علیرضا از سال ۸۸ برنامه نویس ورچین و از سال ۹۰ مدیر واحد فنی ورچین بوده است. او از سال ۸۰ در حوزه وب مشغول فعالیت بوده و به برنامه نویسی، یونیکس، روباتیک، نقاشی، هنر های رزمی، مدیتیشن، شنا و پیاده روی علاقه دارد.