فروشگاه ورچین

برترین های وبلاگ ورچین

نوشته محمد عبدلی

۹ | ۶ | ۹۳

varchin Ban

وبلاگ ورچین کار خود را از سال ۸۹ آغاز کرده است و در این مدت مطالب مختلفی با موضوعات متفاوت برای مخاطبانش تهیه نموده است.در این سالها با نظرات و بازدیدتان، ما را برای هرچه بهتر کردن مطالب ورچین یاری رسانیده اید. ضمن قدردانی از شما دوستان عزیز، برای همراهی کردن ما در این مدت، قصد داریم به مناسبت ۳۱ آگوست٬ روز جهانی وبلاگ نویسی، چند مطلب وبلاگ ورچین را با توجه به بازدید شما و انتخاب تیم ورچین برایتان معرفی کنیم.

icecream

این مطلب یکی از پر بازدید ترین مطالب وبلاگ می باشد. علاقه شما به این گونه مطالب باعث شد تا کار روی سایت بردوک را آغار کنیم و مطالب مختلفی دررابطه با کارهای دستی و هنری در خانه برایتان بنویسیم.

love-banner

هدیه دادن و خوشحال کردن کسی که دوستشدارید یکی از دغدغه های آدم های با احساس است. این مطلب٬ ایده های ساده و جالبی را در این رابطه با شما در میان می گذارد.

unnamed

این مطلب در رابطه با نحوه غذا خوردن بچه هاست. این که کودکانمان چه غذاهایی بخورند و چگونه موقع غذا خوردن با آنها رفتار کنیم، به ما کمک می کند تا عادت صحیح غذا خوردن را به فرزندانمان آموزش دهیم و آنها را به خوردن غذاهای سالم ترغیب کنیم

future-job

هر کدام از ما استعداد های متفاوتی داریم که وقتی بیان و به کار گرفته شوند٬ می توانیم برای دنیا مفید تر باشیم و زندگی بهتری را تجربه کنیم. قاعدتاً از انجام کاری که استعدادش را داشته باشیم لذت می بریم و اطرافیان هم ما را در آن مهارت تشویق و تحسین می کنند. کارهایی که در زمان فراغت به سمتشان کشیده می شویم و با اشتیاق به آنها می پردازیم. این مقدمه مطلبی است که به ما در پیدا کردن مسیر کاری کمک می کند.

mobl2

یکی از دوست داشتنی ترین مطالب وبلاگمان درباره چیدمان خانه به سبک سنتی است که نویسنده آن علاقه زیادی به سنت های قدیمی ایران دارد و در آینده مطالب بیشتری در این رابطه برایمان می نویسد.

Oil

این مطلب را با این هدف نوشتم که خودم هم بتوانم از وقت و زندگی ام بهترین استفاده را بکنم.  امیدوارم با خواندن این مطلب بتوانید کارهایتان را در زمان بهینه انجام دهید و وقت های بیشتری را با آن ها که دوستشان دارید بگذرانید و زمان هایی را که در گذشته از دست داده اید جبران کنید.

بعد از این سعی خواهیم کرد هر فصل مطالب برتر را به کمک نظرات شما معرفی کنیم.

محمد عبدلی

مسئول محتوا و گرافیست سایت ورچین