فروشگاه ورچین

تاریخچه PiP studio

نوشته سهیلا چاپکی

۶ | ۸ | ۹۴

blog-varchinاخیرا شرکت ورچین محصولات جدیدی را با نشان PiP studio ارائه کرده و آن‌ها را در فروشگاه‌ها و وب‌سایت به نمایش گذاشته است که با ورود این برند محبوب، به سایت ورچین به این فکر افتادم که تاریخچه آن و داستان طراح آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.
PiP، نام مستعار دختری است به نام کاترینا که حوالی روستایی نزدیک به دریا متولد شد. PiP، اولین کلمه ای بود که او به زبان آورد و برادر بزرگ‌ترش او را به این نام صدا زد. از آن پس خانواده و دوستان نیز او را به نام مستعارش فراخواندند.
کودکی PiP با حیوانات، به خصوص پرندگان در آمیخته بود. او همچنین از مرغ عشقی به نام تجامی مراقبت می‌کند. این پرنده کوچک و زیبا مانند لوگو این برند همیشه روی سر و شانه‌های PiP می‌نشیند و دوست با‌وفا و همیشه همراه او است.

6f1b72dda5بعد از اینکه PiP از دانشگاه هنر‌های زیبا فارغ التحصیل شد، اقدام به خرید یک خانه قدیمی و مخروبه در حومه شهر کرد. با وجود اینکه ظاهر این خانه چنگی به دل نمی زد برای PiP بسیارجذاب و دوست‌داشتنی بود. این خانه قدیمی، که او را یاد دوران کودکی‌اش می‌انداخت با طلوع خورشید، مانند چراغی روشن می‌شد و او را برای شروع یک صبح زیبا و پر انرژی آماده می‌کرد.
پس از مدتی اتاق زیر شیروانی تبدیل به یک کارگاه شد و او نامش را PiP studio گذاشت و کار‌های هنری‌اش را در آنجا انجام ‌می‌داد.
دوستان PiP  او را فردی صادق، با وفا، خوش اخلاق و به طور کلی دوست واقعی معرفی می‌کنند.
این دختر سخت کوش و خلاق برای رسیدن به اهدافش تلاش‌های بسیاری کرد و هیچ مانعی جلو‌دارش نبود. او در ابتدا با طراحی‌های ساده و منحصر به فرد، کار خود را شروع کرد و پس از مدتی طرح‌های او شکل فانتزی و زیبا‌تری به خود گرفت. او همچنین طرح‌هایش را از عنصر طبیعت مانند رزوحشی، شبنم روی گل و حتی  پرندگان نیز الهام گرفت.Pink-cappucino-Lifestyle

pip همچنین برای پیشرفت و گسترش این محصولات تلاش‌های بسیاری کرد و همیشه در نظر داشت محصولاتش باعث شادی مشتریانش شود.
اکنون محصولات او که شامل لوازم منزل، ظروف چینی، کاغذ دیواری و حتی لوازم التحریرمی‌باشد در بیشتر کشورهای اروپایی به فروش می رسد. گرچه هدف pip این نبوده است اما اکنون علاوه بر هلند در برزیل اسپانیا آمریکا وسایر کشور‌ها نشانی معتبر دارد.
در نظر داریم در آینده نزدیک  به منظور جلب رضایت شما عزیزان  محصولات دیگر از این برند معتبر را در سایت و فروشگاه‌های ورچین ارائه کنیم.

 

منبع: pipstudio

سهیلا چاپکی
سهیلا چاپکی

گرافیست و مسئول محتوا سایت ورچین، علاقه‌مند به عکاسی.