فروشگاه ورچین

مژده برای خواب‌آلوها ( گجت جدید )

نوشته سهیلا چاپکی

۲۳ | ۱۰ | ۹۴

Ruggie-The-alarm-clock-that-literally-forces-you-to-get-out-of-bed1

تکنولوژی این بار برایمان چه خوابی دیده‌ است؟

بار‌ها برای خوابمان ساعت تنظیم می‌کنیم و خود را برای شروع یک صبح زیبا آماده می‌کنیم، اما حتما برای همه‌مان اتفاق افتاده است که با وجود اینکه ساعت‌ را تنظیم می‌کنیم، خواب می‌مانیم و در نتیجه از خوابمان سیر نمی‌شویم و روز را با کسالت و خستگی شروع می‌کنیم.
تکنولوژی، این بار نیز برای شروع یک روز خوب چاره‌ای اندیشیده و ما را در سحرخیزی یاری رسانده است.
گجتی که شما را تا از تخت خواب بیرون نکشد، ساکت نمی‌شود!!ruggie-clock-t

این گجت با سیستمی که در آن تعبیه شده است، شما را مجبور می‌کند که به مدت پنج ثانیه روی دو پای خود بایستید.
صدای زنگ این گجت که در ساعت مقرر به صدا در می‌آید، تا زمانی که روی آن نایستید خاموش نمی‌شود و شما را مجبور می‌کند که روی صفحه این گجت بایستید و تخت خواب گرم و نرم ‌تان را رها کنید.
اندازه این ساعت، تقریبا شبیه یک پادری است و داخل آن فوم بسیار نرمی، که خاصیت ارتجاعی دارد، به کار رفته شده است.

Ruggie_Details_White3
این گجت که بسیار هوشمند است، دارای یک صفحه LED در گوشه سمت راست آن ‌می‌باشد، که از طریق آن می‌توان زمان‌های هشدار را تنظیم کرد.
همچنین می‌تواند، از طریق کابل  USB به  کامپیوتر شما وصل شود و پس از خاموش شدن زنگ هشدار موسیقی مورد علاقه شما را پخش کند که شما را برای شروع یک روز خوب و پر انرژی آماده می‌کند.
باطری این گجت، به مدت یک سال کار می‌کند و لایه بیرونی آن نیز قابل شستشو می‌باشد. می‌توانید قسمت الکترونیکی این گجت را از آن خارج کنید و لایه بیرونی آن را با استفاده از ماشین لباسشویی، شستشو کنید.
در حال حاضر دانشمندان و مخترعین تلاش برای کاربرد بیشتر این گجت می‌باشند و آن را برای ماه سپتامبرسال ۲۰۱۶ عرضه می‌کنند. این گجت با قیمت ۹۹ دلار تخمین خورده است که البته با تکمیل این گجت تا اواخر سال ۲۰۱۶ به قیمت‌های بالاتری نیز می‌رسد.

منبع: digitaltrends

 

 

سهیلا چاپکی
سهیلا چاپکی

گرافیست و مسئول محتوا سایت ورچین، علاقه‌مند به عکاسی.